Tedavi Ücretleri

Tedavi Ücretinizi Online Öğrenebilirsiniz
Kliniklerimizde tedavisi uygulanan tüm hastalıkların ücretini online olarak öğrenebilirsiniz. Mümkünse hastalığınızla ilgili çekmiş olduğunuz bir resmi aşağıda ki forma ekleyerek, yaşamakta olduğunuz şikayetleri belirtin. Formunuzu tam olarak eksiksiz bir şekilde doldurup gönderdiğiniz taktirde uzman doktorlarımız değerlendirerek gerekli dönüşü sağlayacaktır. Vakit kaybetmemek ve sağlıklı bir dönüş alabilmek için lütfen formda belirtmiş olduğunuz email adresi ve telefon numarasının doğruluğuna özen gösteriniz.

[formcraft id=’3′]

VARİS

Bursa Varis Tedavi Ücretleri
Varis çeşitleri olan bir toplar damar hastalığıdır. Her bireyde değişik boyut ve tiplerde olan rahatsızlık için standart bir fiyatlandırma söz konusu değildir. Kılcal, orta ve büyük olmak üzere üç gruba ayrılır. Varisin tipi, yoğunluğu ve kullanılacak tedavi yöntemine göre ücretlendirilmektedir. Dolayısıyla varis şikayetiniz ile ilgili ücret talebinde bulunurken bacağınızın net bir şekilde görünen fotoğrafını yollamanız avantajlı olacaktır. Tarafımıza ulaşan formlar kalp damar cerrahisi uzmanları tarafından değerlendirilerek size geri dönüş yapılmaktadır.

Varisin tedavisi için aşağıda ki yöntemler uygulanmakta olup buna ve damarların durumuna göre fiyatlandırılabilmektedir.

Lazer Tedavisi Ücretleri :
Teknolojinin ilerlemesi ile günümüzde bir çok sağlık sorununun tedavisinde kullanılmakta olan lazer oldukça etkili ve başarılı bir buluştur. Bu cihaz kılcal damar tedavisi için kullanılmakta olup, oldukça etkilidir.

Radyo Frekans (RF) cretleri :
Radyo frekansta tıpkı lazer yöntemine benzer bir cihazdır. RF, olarak kısaltılan bu yöntem bir çok varis tipinde kullanılabilir.

Skleroterapi Ücreti
Bu amaçla üretilen poidokanol içeren ilacın damarın içine enjeksiyonu şeklinde uygulanır. İlaç damarın iç yüzeyini tahrip eder, iç yüzeyin tahrip olması sonucu pıhtıyla tıkanıp iptal olur. iptal olan damar vücut tarafından metabolize edilir.

Köpük Tedavisi Ücretleri:
Özel bir ilacın sorun yaratan damarın içine enjekte edilmesi ile uygulanan bir yöntemdir. Skleroterapi ilacın saf olarak enjekte edilmesine denilirken, köpükte ise ilaç ve hava reaksiyona sokularak elde edilen köpüğe benzer madde enjekte edilir.

Mikro Skleroterapi Ücretleri;
Bursa’da sadece kliniğimizde uygulanan çağdaş uygulamadır. Bacakalrda olduğu gibi yüz ve burun kenarlarındaki kılcal damar çatlamalarının tedavisinde kullanılmaktadır. Mikro skleroterapi tecrübeli ellerde mükemmel sonuçlar vermektedir.

Bursa Garantili Varis Tedavisi
Tedavi ücretleri seanslardan alınmamaktadır, bir kez ödenir varislerin tamamı yok edilene kadar bir daha ücret ödenmez. ayrıca tedaviye alınan hasta 1 yıl boyunca garanti altına alınır ve varisleriyle ilgili olabilecek tüm sorunlar ek ücret alınmadan çözülür. Ganatili tedavi Bursa ilinde sadece kliniğimizde uygulanmaktadır.

WhatsApp Destek
İletişim